Dyqani jone

Shitorja e Dyqanit Online

Ne Dyqanin tone online do te gjeni te reklamuar kompjuterat ne foto si me poshte

Per te porositur produktet qe ju deshironi na kontaktoni ne telefon ose mund te na shkruani dhe ne whatsapp

Per cdo blerje qe ju mund te beni produktin ne ja u sjellim ne vendodhjen tuaj dhe posta eshte paguar gjithmone nga ne.Ju mirepresim!

#

4500 lekHP

#

2500 lekDELL

#

25000 lek Apple

#

25000 Asus

#

15000 lekAcer

#

7500 0lekLenovo

© ESA 2019 All Rights Reserved. E.S.A SUPPORT