• Galeria 17 Nentori RRuga e Barrikadave Albania Tirane
  • Email Us

About Us

Duke udhehequr perpara...

Per riparime te shpejta me kujdesin maksimal duke ofruar cmimet me te mira !

Cfare ne bejme?

Cdo fushe qe mbulojme per ju i sjellim me cmimet me te lira ne treg.Tekniket tane jane te specializuar ne fushen HARDWAREDHE & SOFTWARE ,WEB-BUILDING ,PC GAMING ,RIPARIM DHE INSTALIM & RIPARIM PRINTERI

  • Riparim i specializuar ne Hardware(nderhyrjene qark)
  • Instalim i sistemeve windows 7,8,8.1,10 & ruajtje e datave tuaja (Software)
  • Per cdo pajisje storage marrim persiper te rikuperojme materialt tuaja te fshira ose te demtuara
#

Per cdo pajisje storage marrim persiper te rikuperojme materialt tuaja te fshira ose te demtuara.

Riparime i qarqeve te integruara deri tek sherbimet me te veshtira.

Nxjerrim materialet tuaja nga telefoni juaj i demtuar dhe mund tja u japim me ndonje usb tuajen.

Riparime i qarqeve te integruara deri tek sherbimet me te veshtira.

BIOS&ENE?

Editimi firmware te biosit dhe qarkut te ENE qe laptopi juaj te punoj si me pare

KONTAKTONI

Perreth Servisit

Riparime i qarqeve te integruara deri tek sherbimet me te veshtira

Servis i shpejte

Sherbime ne zyra per instalime programesh formatim sistemeve windows 7,8,8.1,10 instalime printerine kompjuterin tuaj.

Sherbime

Sherbime ne fusha te ndryshme

Kohe Reale

Tekniket tane jane te specializuar ne fushen HARDWAREDHE & SOFTWARE ,WEB-BUILDING ,PC GAMING ,RIPARIM DHE INSTALIM & RIPARIM PRINTERI.

Cmime te perballueshme

Cdo fushe qe mbulojme per ju i sjellim me cmimet me te lira ne treg.

Klientet e Kenaqur Reklama jone me e mire..

#

NA KONTAKTONI

Per te na kontaktuar klikoni KONTAKTONI

Partneret tane te biznesit qe kujdesemi cdo dite...